Relacja z Roadshow Spectrum Led

Relacja z Roadshow Spectrum Led

Za nami kolejne Roadshow firmy Spectrum Led z Teslą S w roli głównej. Tym razem mieliśmy przyjemność być w miniony weekend na tym wydarzeniu w Galerii Krakowskiej. Miejsce w którym znajdowała się Tesla S było oblegane przez zaciekawionych ludzi widokiem pięknego samochodu. Zauważyliśmy, że szczególnie uwagę obserwujących przyciągał panoramiczny dach samochodu oraz szczególnie ciekawił ich bagażnik, a oprócz tego płeć piękna chwaliła w szczególności kształt i metaliczno-czerwony lakier pokrywający auto. Dochodziło nawet do sytuacji w których obserwujący mężczyźni wysyłali swoje żony na zakupy by móc sobie w spokoju pooglądać stojącą na czterech kołach piękność.

Sporo osób chciało zasiąść w fotelu kierowcy i z bliska obejrzeć wnętrze Tesli S ale wystawiony w Galerii Krakowskiej model jest nagrodą główną w konkursie organizowanym przez firmę Spectrum Led tak więc z przyczyn również po prostu zdrowego rozsądku organizatorów, wejście do środka było ograniczone. Nie mniej sam widok zewnętrzny robił piorunujące wrażenie, a wielu z przyglądających się próbowała w jakiś sposób zajrzeć do środka na wielki 17 calowy ekran na desce rozdzielczej. Nie brakowało również chętnych na przetestowanie szczęścia. W loterii wystarczy zakupić choćby żarówkę by brać udział w losowaniu.

Spore zdziwienie u zainteresowanych budziła informacja o osiągach prezentowanego samochodu i również wzmianka o tym, że ektryczny sedan jakim jest Tesla S wyposażony jest w napęd 4x4. Pomimo obecności sporej grupy osób zainteresowanych elektrycznym autem udało się nam zrobić sporo zdjęć prezentujących ten piękny i przykuwający oko samochód. Najbliższe Roadshow już 21 i 22 stycznia w Starym Browarze w Poznaniu i jest to już ostatnia szansa na zobaczenie tej Tesli na żywo. Już na początku lutego trafi ona do szczęśliwego zwycięzcy loterii. Jeśli rozważacie zobaczyć samochód na żywo, na pewno jest to jedna z niewielu okazji kiedy możecie podziwiać w Polsce samochód produkowany przez Tesla Motors. Miejmy nadzieję, że powoli będzie się to zmieniać i na ulicach zobaczymy coraz więcej tych elektrycznych maszyn.

Liczba odwiedzających potwierdza, że już nawet w Polsce pomału zainteresowanie samochodami elektrycznymi zwiększa się. Jednak nadal największym minusem według komentujących podczas krakowskiego Roadshow jest cena auta i mała liczba ładowarek w okolicy. Rozmowa przybierała jednak trochę inne tory gdy obserwujący uświadamiali sobie, że zasięg prawie 400 km (EPA) to całkiem sporo do wykorzystania w codziennym użytkowaniu oraz gdy informowaliśmy, że w planach na ten rok jest wydanie przez Tesla Motors samochodu przeznaczonego do masowego odbiorcy. Jeszcze raz dziękujemy Spectrum Led za zaproszenie.

2017-01-19 18:30:09

Odwiedź już teraz nasze profile społecznościowe i obserwuj nas.
Tesla Model S już od 65,000 dolarów

Tesla Model S już od 65,000 dolarów

2,5 sekundy do 100km/h to jedyny taki elektryczny sedan na rynku!

Tesla Model S w loterii Spectrum Led

Tesla Model S w loterii Spectrum Led

Kto planuje przetestować swoje szczęscie i pokusić się o wygraną? Czeka na właściciela przepiękna Tesla 70 D.

Istotne zmiany w autopilocie Tesla

Istotne zmiany w autopilocie Tesla

Panasonic inwestuje w współpracę z Teslą

Panasonic inwestuje w współpracę z Teslą

Opel Ampera-e konkurencją dla Tesli?

Opel Ampera-e konkurencją dla Tesli?

Jesteśmy nowym blogiem w sieci. Śledzisz naszą grupę w serwisie Facebook? Zapraszamy do dyskusji.

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Tesla wkracza do naszego życia na poważne, najwyższy czas na zajęcie się tematem w polskiej sieci. Witajcie!

Tesla Motors firma przyszłości

Tesla Motors firma przyszłości

Firma założona w 2004 roku z misją całkowitej zmiany rynku samochodowego poprzez innowacyjne rozwiązania.

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Zadaniem tego samochodu było utarcie nosa producentom aut z silnikami benzynowymi.

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Powierzchnia jaką zajmuje fabryka Gigafactory stawia ją wśród największych budynków na świecie.

Zaktualizuj stronę

By korzystać z nowych funkcji strony wykonaj aktualizację. Strona może zosać odświeżona. Pamiętaj, że możesz przeglądać ją również w trybie offline oraz korzystać z powiadomień.

Przeglądasz wersję offline

Pojawił się nowy interesujący wpis

Na blogu opublikowany został nowy interesujący wpis. Widziałeś go już? Odwiedź blog dla prawdziwych entuzjastów marki Tesla.

Zobacz wpis