Tesla Model S w loterii Spectrum Led

Tesla Model S w loterii Spectrum Led

Myśleliście kiedykolwiek o tym jak łatwo można zdobyć wymarzoną Teslę S czyli aktualnie najlepszy samochód elektryczny dostępny na rynku? Dobrze czytacie, nie mówimy o kupnie takiego samochodu ale o jego zdobyciu. Okazuje się, że nawet w Polsce możemy sprawdzić swoje szczęście i spróbować wygrać samochód elektryczny produkowany przez kalifornijską firmę przy zwyczajnym zakupie żarówek LED. Tak dobrze przeczytaliście. W sobotę postaramy się sprawdzić jak prezentuje się samochód przyszłego szczęśliwca i sprawdzimy czy warto.

Teslę, która jest główną nagrodą w konkursie możecie obejrzeć samodzielnie przed zakończeniem loterii jeszcze w dwóch polskich miastach. W Krakowie pojawi się ona 14 i 15 stycznia w Galerii Krakowskiej. Następnie jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 21 i 22 stycznia Roadshow odbędzie się w Starym Browarze w Poznaniu. Do tej pory akcja pojawiła się już w Katowicach, Łodzi i Gdyni. Być może miał już ktoś okazję zobaczyć ją na własne oczy? Oficjalne losowanie odbędzie się 3 lutego 2017 roku, a główną nagrodą co prawda jest Tesla S ale prócz niej do wygrania jest 10 hoverboardów Skymaster 2 Wheels 10 BT Speaker black.

Oczywiście jeśli nie przemawiają do Was jakiegokolwiek rodzaju loterie i konkursy, możecie zakupić Teslę S w salonie. Jednak najtańsza Tesla to wydatek ponad 200 tys. złotych. Warto więc może spróbować szczęścia? My sprawdzimy i zrobimy trochę zdjęć by się z Wami podzielić. Nie będzie raczej okazji zrobić rundki dookoła rynku w Krakowie ale postaramy się sprawdzić czy faktycznie nigdzie nie dymi i nie emituje szkodliwych spalin. Przyjrzymy się również odświeżonej wersji przodu gdyż to właśnie całkiem nowy Model S z odświeżonym frontem, którego jeszcze na ulicach ciężko zobaczyć, został wybrany jako idealny kandydat na nagrodę w loterii.

Aby mieć szansę na zdobycie Modelu S wystarczy zakupić produkt z promocyjnej oferty Spectrum Led od firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. Mogą być to żarówki LED lub oprawy ledowe. Następnie musicie zarejestrować paragon poprzez SMS lub formularz na stronie organizatora podając przy tym odpowiednie dane. Produkty Spectrum Led, które pozwolą nam na udział w konkursie można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych jak i sklepie internetowym, a więcej informacji możecie zobaczyć na stronie akcji. Bardzo fajna promocja ze strony Spectrum Led oraz bardzo nam miło, że zostaliśmy zaproszeni. Więcej takich okazji w Polsce!

2017-01-13 22:37:15

Odwiedź już teraz nasze profile społecznościowe i obserwuj nas.
Tesla Model S już od 65,000 dolarów

Tesla Model S już od 65,000 dolarów

2,5 sekundy do 100km/h to jedyny taki elektryczny sedan na rynku!

Mamy trzeci Supercharger w Polsce

Mamy trzeci Supercharger w Polsce

Najpierw Wrocław i Katowice, a teraz czas na Poznań. Trzy ładowarki Tesla Supercharger już dostępne w Polsce.

Elektryczne auta konkurencją Tesli?

Elektryczne auta konkurencją Tesli?

Autopilot 2.0 w każdej Tesli

Autopilot 2.0 w każdej Tesli

Żywotność baterii Tesla Motors

Żywotność baterii Tesla Motors

Jesteśmy nowym blogiem w sieci. Śledzisz naszą grupę w serwisie Facebook? Zapraszamy do dyskusji.

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Tesla wkracza do naszego życia na poważne, najwyższy czas na zajęcie się tematem w polskiej sieci. Witajcie!

Tesla Motors firma przyszłości

Tesla Motors firma przyszłości

Firma założona w 2004 roku z misją całkowitej zmiany rynku samochodowego poprzez innowacyjne rozwiązania.

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Zadaniem tego samochodu było utarcie nosa producentom aut z silnikami benzynowymi.

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Powierzchnia jaką zajmuje fabryka Gigafactory stawia ją wśród największych budynków na świecie.

Zaktualizuj stronę

By korzystać z nowych funkcji strony wykonaj aktualizację. Strona może zosać odświeżona. Pamiętaj, że możesz przeglądać ją również w trybie offline oraz korzystać z powiadomień.

Przeglądasz wersję offline

Pojawił się nowy interesujący wpis

Na blogu opublikowany został nowy interesujący wpis. Widziałeś go już? Odwiedź blog dla prawdziwych entuzjastów marki Tesla.

Zobacz wpis