Widzimy się na Poznań Motor Show 2017

Widzimy się na Poznań Motor Show 2017

Od 6 do 9 kwietnia w Poznaniu, a dokładnie w miejscu Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej odbędą się największe targi motoryzacyjne w Polsce - Poznań Motor Show 2017. Na miejscu wiele atrakcji odnajdą fani samochodów, motocykli, samochodów ciężarowych i caravaningu. Olbrzymi areał targów podzielony na pawilony, przez trzy dni zapewni możliwość zetknięcia się ze sporą ilością przeróżnych modeli samochodów, a także obserwację pokazów.

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show będzie wyjątkowa ponieważ pojawi się na nich Tesla wraz z modelami S i X i być może dzięki temu Tesla zdobędzie w Polsce kolejnych klientów. Oprócz dwóch modeli elektrycznych aut Tesli na miejscu pojawią się samochody między innymi takich marek jak BMW, Toyota, Rolls-Royce, Mercedes, Ducati, Maserati i Volvo. Wśród wszystkich producentów, którzy zapowiedzieli swoje przybycie do Poznania można zauważyć spore zainteresowanie systemami bezpieczeństwa podobnymi do tych, które znajdziemy w samochodach Tesli. Oprócz elektryków z kalifornijskiej fabryki Elona Muska, do Poznania zawitają również hybrydy - w tym między innymi Project Black S od Infiniti.

Co ciekawe, podczas Poznań Motor Show będzie licytowany samochód papieża Franciszka. Chodzi dokładnie o model Golf Sportsvan, którym papież przemieszczał się po polskich drogach w czasie Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Polsce w ubiegłym roku. Zobaczymy ile wyda na niego nowy właściciel.

W czasie poznańskich targów odbędą się również europejskie premiery i prezentacje projektów nowych samochodów. W dniu rozpoczęcia tegorocznej edycji targów (6 kwietnia) zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu Motor Show Awards 2017. Bilety na 7 kwietnia w przedsprzedaży dostępne są już od 15 zł. Kupując w dniu wydarzenia zapłacicie 20 zł. Bilety na sobotę 8 kwietnia to wydatek 30 zł przy zakupie w dniu wydarzenia (23 zł zamawiając w przedsprzedaży), a wizyta 9 kwietnia kosztować będzie 30 zł w dniu wydarzenia i 23 zł w przedsprzedaży. Wstęp na Press Day (6 kwietnia) kosztuje 100 zł w przedsprzedaży i 120 zł w dniu wydarzenia. Udało się otrzmać akredytację, tak więc będzie spora relacja zdjęciowa. Być może uda się nawiążać jakieś ciekawe kontakty.

Wszystkich zainteresowanych relacją oraz lawiną zdjęć z wydarzenia zapraszamy do wydarzenia w obrębie serwisu Facebook. Ktoś z czytelników również pojawi się osobiście? Dajcie koniecznie znać na naszych profilach social media.

2017-04-04 16:51:13

Odwiedź już teraz nasze profile społecznościowe i obserwuj nas.
Relacja z Roadshow Spectrum Led

Relacja z Roadshow Spectrum Led

To już prawie koniec Roadshow organizowanego przez firmę Spectrum Led. Pojawiliśmy się na prezentacji w Krakowie.

Opel Ampera-e konkurencją dla Tesli?

Opel Ampera-e konkurencją dla Tesli?

Opel Ampera-e chwali się swoim zasięgiem w samochodzie przystępnym cenowo. Będzie konkurował z Teslą Model 3?

Inicjatywa ku budowie Gigafactory

Inicjatywa ku budowie Gigafactory

Świetne koncepcje nowych elektryków

Świetne koncepcje nowych elektryków

Elektryki nie tak zielone jak myślisz?

Elektryki nie tak zielone jak myślisz?

Jesteśmy nowym blogiem w sieci. Śledzisz naszą grupę w serwisie Facebook? Zapraszamy do dyskusji.

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Tesla wkracza do naszego życia na poważne, najwyższy czas na zajęcie się tematem w polskiej sieci. Witajcie!

Tesla Motors firma przyszłości

Tesla Motors firma przyszłości

Firma założona w 2004 roku z misją całkowitej zmiany rynku samochodowego poprzez innowacyjne rozwiązania.

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Zadaniem tego samochodu było utarcie nosa producentom aut z silnikami benzynowymi.

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Powierzchnia jaką zajmuje fabryka Gigafactory stawia ją wśród największych budynków na świecie.

Zaktualizuj stronę

By korzystać z nowych funkcji strony wykonaj aktualizację. Strona może zosać odświeżona. Pamiętaj, że możesz przeglądać ją również w trybie offline oraz korzystać z powiadomień.

Przeglądasz wersję offline

Pojawił się nowy interesujący wpis

Na blogu opublikowany został nowy interesujący wpis. Widziałeś go już? Odwiedź blog dla prawdziwych entuzjastów marki Tesla.

Zobacz wpis