Widzimy się na Poznań Motor Show 2017

Widzimy się na Poznań Motor Show 2017

Od 6 do 9 kwietnia w Poznaniu, a dokładnie w miejscu Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej odbędą się największe targi motoryzacyjne w Polsce - Poznań Motor Show 2017. Na miejscu wiele atrakcji odnajdą fani samochodów, motocykli, samochodów ciężarowych i caravaningu. Olbrzymi areał targów podzielony na pawilony, przez trzy dni zapewni możliwość zetknięcia się ze sporą ilością przeróżnych modeli samochodów, a także obserwację pokazów.

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show będzie wyjątkowa ponieważ pojawi się na nich Tesla wraz z modelami S i X i być może dzięki temu Tesla zdobędzie w Polsce kolejnych klientów. Oprócz dwóch modeli elektrycznych aut Tesli na miejscu pojawią się samochody między innymi takich marek jak BMW, Toyota, Rolls-Royce, Mercedes, Ducati, Maserati i Volvo. Wśród wszystkich producentów, którzy zapowiedzieli swoje przybycie do Poznania można zauważyć spore zainteresowanie systemami bezpieczeństwa podobnymi do tych, które znajdziemy w samochodach Tesli. Oprócz elektryków z kalifornijskiej fabryki Elona Muska, do Poznania zawitają również hybrydy - w tym między innymi Project Black S od Infiniti.

Co ciekawe, podczas Poznań Motor Show będzie licytowany samochód papieża Franciszka. Chodzi dokładnie o model Golf Sportsvan, którym papież przemieszczał się po polskich drogach w czasie Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Polsce w ubiegłym roku. Zobaczymy ile wyda na niego nowy właściciel.

W czasie poznańskich targów odbędą się również europejskie premiery i prezentacje projektów nowych samochodów. W dniu rozpoczęcia tegorocznej edycji targów (6 kwietnia) zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu Motor Show Awards 2017. Bilety na 7 kwietnia w przedsprzedaży dostępne są już od 15 zł. Kupując w dniu wydarzenia zapłacicie 20 zł. Bilety na sobotę 8 kwietnia to wydatek 30 zł przy zakupie w dniu wydarzenia (23 zł zamawiając w przedsprzedaży), a wizyta 9 kwietnia kosztować będzie 30 zł w dniu wydarzenia i 23 zł w przedsprzedaży. Wstęp na Press Day (6 kwietnia) kosztuje 100 zł w przedsprzedaży i 120 zł w dniu wydarzenia. Udało się otrzmać akredytację, tak więc będzie spora relacja zdjęciowa. Być może uda się nawiążać jakieś ciekawe kontakty.

Wszystkich zainteresowanych relacją oraz lawiną zdjęć z wydarzenia zapraszamy do wydarzenia w obrębie serwisu Facebook. Ktoś z czytelników również pojawi się osobiście? Dajcie koniecznie znać na naszych profilach social media.

2017-04-04 16:51:13

Odwiedź już teraz nasze profile społecznościowe i obserwuj nas.
Relacja z Roadshow Spectrum Led

Relacja z Roadshow Spectrum Led

To już prawie koniec Roadshow organizowanego przez firmę Spectrum Led. Pojawiliśmy się na prezentacji w Krakowie.

Opel Ampera-e konkurencją dla Tesli?

Opel Ampera-e konkurencją dla Tesli?

Opel Ampera-e chwali się swoim zasięgiem w samochodzie przystępnym cenowo. Będzie konkurował z Teslą Model 3?

Elon Musk innowator przyszłości

Elon Musk innowator przyszłości

Mamy trzeci Supercharger w Polsce

Mamy trzeci Supercharger w Polsce

Koszty produkcji baterii spadły o 80%

Koszty produkcji baterii spadły o 80%

Jesteśmy nowym blogiem w sieci. Śledzisz naszą grupę w serwisie Facebook? Zapraszamy do dyskusji.

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Tesla wkracza do naszego życia na poważne, najwyższy czas na zajęcie się tematem w polskiej sieci. Witajcie!

Tesla Motors firma przyszłości

Tesla Motors firma przyszłości

Firma założona w 2004 roku z misją całkowitej zmiany rynku samochodowego poprzez innowacyjne rozwiązania.

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Zadaniem tego samochodu było utarcie nosa producentom aut z silnikami benzynowymi.

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Powierzchnia jaką zajmuje fabryka Gigafactory stawia ją wśród największych budynków na świecie.

Zaktualizuj stronę

By korzystać z nowych funkcji strony wykonaj aktualizację. Strona może zosać odświeżona. Pamiętaj, że możesz przeglądać ją również w trybie offline oraz korzystać z powiadomień.

Przeglądasz wersję offline

Pojawił się nowy interesujący wpis

Na blogu opublikowany został nowy interesujący wpis. Widziałeś go już? Odwiedź blog dla prawdziwych entuzjastów marki Tesla.

Zobacz wpis