Superchargery ponownie darmowe

Superchargery ponownie darmowe

Tesla postanowiła nieco ulepszyć i urozmaicić program korzystania z superszybkich ładowarek Supercharger skierowany do posiadaczy samochodów elektrycznych marki Tesla. Kalifornijski producent samochodów elektrycznych po raz kolejny nas zaskoczył. Nielimitowany i co najważniejsze darmowy dostęp do ładowarek Supercharger był najczęściej podawanym powodem dla którego klienci, którzy nabyli samochody Tesli polecali zakup elektrycznego modelu X bądź S swoim znajomym. Dlatego też Tesla przywróciła ten model korzystania z ładowarek Supercharger wcześniejszym klientom dając im nieograniczoną swobodę w ładowaniu swoich elektryków. Co ciekawe ogłoszenie o płatnych ładowarkach pojawiło się w listopadzie 2016. Zmiany weszły w życie z nowym rokiem. Niespełna 6 miesięcy później mamy jednak zmianę decyzji i nowy program partnerski.

Wszyscy dotychczasowi klienci mogą podzielić się z piątką znajomych specjalnym kodem gwarantującym i im również darmowe ładowanie. Nie oznacza to jednak całkowitego wyłączenia płatnego programu korzystania z ładowarek Supercharger, a obowiązuje on wszystkich nowych klientów, którzy kupią samochody po 20 maja 2017. Wszyscy nowi klienci którzy kupili elektryczny samochód marki Tesla po 15 stycznia do czasu wprowadzenia zmian nie mają już darmowych 400 kWh rocznie, a stały darmowy dostęp do ładowarek Supercharger. Właściciele samochodów, którzy swoje Tesle kupili po 15 stycznia 2017 roku będą mieli również darmowy dostęp po zmianie swojego obecnego modelu na jakąkolwiek wersję Tesli S bądź X ponieważ nowy program przypisywany jest do właściciela, a nie do pojazdu. Niestety program ten nie obejmuje zakupu najnowszego modelu - Tesli 3.

Zmienił się również program poleceń. Dokładnie 19 maja bieżącego roku wystartował odświeżony program poleceń dzięki któremu klienci, którzy nabyli auto marki Tesla mogą podarować dla piątki znajomych kod na nieograniczone i w pełni darmowe ładowanie na stacjach wyposażonych w ładowarki Supercharger. Dodatkowo specjalny osobisty kod polecający gwarantuje kredyt w wysokości tysiąca dolarów na zakup nowego samochodu Tesli. Kod obejmuje Model S oraz Model X. Wcześniejsza wersja programu poleceń oferowała możliwość podarowania kodu aż dziewięciu osobom. Osoby polecające będą mogły otrzymać specjalne nagrody w ramach programu referencyjnego. Jedno polecenie gwarantuje samochód Tesla Model S w wersji dziecięcej. Dwa polecenia to już token gwarantujący wcześniejszy dostęp do dachów solarnych produkowanych przez Teslę, które można zamawiać w przedsprzedaży. Trzy polecenia gwarantują natomiast zestaw 21-calowych kół Arachnid, które nie są dostępne w sprzedaży publicznej, a ich montażu osoby nagrodzone będą mogły dokonać dopiero w sierpniu. Zdobycie 4 poleceń oferuje Powerwall 2 ze specjalnej serii.

Co ciekawe 5 poleceń zapewni wejściówkę VIP na wrześniową prezentację ciężarówki marki Tesla. Wcześniejsza wersja programu oferowała te nagrody za zupełnie inną liczbę poleceń na przykład dziecięca wersja Tesli S oferowana była za 3 polecenia. Ponadto 30 czerwca, Tesla przeprowadzi specjalne losowanie w którym do wygrania będzie Ludicrous P100D Model S lub Model X oraz pięć wycieczek po siedzibie SpaceX w Los Angeles.

2017-05-29 17:33:05

Odwiedź już teraz nasze profile społecznościowe i obserwuj nas.
Rynek samochodów elektrycznych w 2016 r.

Rynek samochodów elektrycznych w 2016 r.

Rynek samochodów elektrycznych rozwija się. Czy stoimy już u progu rewolucji? Zobaczcie co mówią liczby z minionego roku.

Sieć ładowarek Supercharger rośnie

Sieć ładowarek Supercharger rośnie

Na radarze nowe stacje Supercharger w Rzeszowie, Ciechocinku, Strykowie oraz w Ostrowi Mazowieckiej.

Elektryczne auta konkurencją Tesli?

Elektryczne auta konkurencją Tesli?

Dodatkowe 40 tys. PLN za autopilota

Dodatkowe 40 tys. PLN za autopilota

Ładowanie samochodów Tesla

Ładowanie samochodów Tesla

Jesteśmy nowym blogiem w sieci. Śledzisz naszą grupę w serwisie Facebook? Zapraszamy do dyskusji.

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Blog dla miłośników samochodów Tesla

Tesla wkracza do naszego życia na poważne, najwyższy czas na zajęcie się tematem w polskiej sieci. Witajcie!

Tesla Motors firma przyszłości

Tesla Motors firma przyszłości

Firma założona w 2004 roku z misją całkowitej zmiany rynku samochodowego poprzez innowacyjne rozwiązania.

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Tesla Roadster - od tego się zaczęło

Zadaniem tego samochodu było utarcie nosa producentom aut z silnikami benzynowymi.

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Gigafactory Tesla - inwestycja za 5 mld

Powierzchnia jaką zajmuje fabryka Gigafactory stawia ją wśród największych budynków na świecie.

Zaktualizuj stronę

By korzystać z nowych funkcji strony wykonaj aktualizację. Strona może zosać odświeżona. Pamiętaj, że możesz przeglądać ją również w trybie offline oraz korzystać z powiadomień.

Przeglądasz wersję offline

Pojawił się nowy interesujący wpis

Na blogu opublikowany został nowy interesujący wpis. Widziałeś go już? Odwiedź blog dla prawdziwych entuzjastów marki Tesla.

Zobacz wpis